Proměňte svůj potenciál v realitu!

Drak je ještě v plné síle a Had už chystá strategii

Srpen a září ukazují, co jsme zaseli a co také sklízíme. Je ideální čas se poprvé ohlédnout, co rok přinesl a co začíná ukazovat rok následující.

Kdo je připraven, není zaskočen.

Ohlédněte se za letošním rokem už v srpnu a v září. Máte ještě čas podpořit dračí energie a zároveň začnete objevovat energie hadí a jak je nejlépe uchopit právě vaší osobitostí.

bilance a plánování, drak, had, vlastnosti

První bilance roku 2024 a první plán roku 2025

Snad si klepete na čelo, že by se mělo bilancovat v srpnu... Vždyť se za rokem ohlížíme na Silvestra!

Ano, je to zvykem, ale méně už moudrostí. Chceme-li se skutečně naučit plynout v onom flow, o kterém se v posledních letech tak mluví, pak je skvělé naučit se využívat energie roku. Naši předci by možná řekli, naučit se číst počasí. Však jim kdejaké pranostiky pomáhaly chápat, jak se rok vyvíjí.

Číňané si pomáhali jiným systémem. Důmyslným systémem zvířat, která nám obrazně pomáhají si lépe uvědomit, jakými energiemi jsme my sami a zároveň chápat, jaké energie nás obklopují a kdy.

I když jsme tedy vždy ovlivnění zvířetníkem, pořád jsme to my, kdo v těchto energiích jsme, žijeme své životy a realizujeme své záměry a plány.

Moje bilance

je jedno nebo více online sezení v rozsahu 90–120 minut každé, kde se ohlédnete za svým rokem, rozeberete svá osobní nebo pracovní důležitá témata a najdete cestu, kterou se chcete ubírat dál.

Můžete otevřít jakékoliv téma, které vás aktuálně provází, pokud je témat více, společně najdeme to nejdůležitější, které právě potřebujete řešit.

Vy, kdo chcete jít do větší hloubky, využijte více sezení. A protože život přináší mnoho nečekaného, s čím si v novém rozpoložení nemusíme vědět rady, součástí sezení budete mít SOS vhledy ode mě.

Pokud ještě neznáte svůj astrotyp, ke svojí bilanci ho získáte zdarma.

Jiřina Leanna Jenčková

Podle Feng Ren Shui astrotypu je Drak, v astrologii Střelec a v Human Designu Manifestor.

Je koučkou a mentorkou a čtyři roky žila v zahraničí, což jí umožňuje vnímat skutečnost v širším kontextu souvislostí. Jak se říká, kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem, a tak i jí cestování, jazyky a život v zahraničí rozšířily osobnost a přinesly tolik potřebné myšlení "out of box".

V jejím prostoru lidé rostou a dostávají nápady, které jako by jim jinak zůstávaly skryté. Dokáže podpořit i vyslechnout v jakémkoliv tématu a laskavě i pevně vede k cíli, který si vedený člověk vytyčil.

Seznamte se, jak lidem Feng Ren Shui a práce s astrotypy pomáhá v různých životních nebo pracovních situacích:

Objevila jsem vás na konferenci Equal Pay Day (Business Professional Women). Původně mě zaujaly informace o astrotypech a korelátech členů rodiny. Překvapilo mě, co všechno lze vyčíst jen z data a času narození a lépe tak pochopit například chování členů rodiny.

Ale především jsem získala větší porozumění pro sebe samu. V té době jsem prožívala osobní krizi. Po prvním setkání jsem cítila, jak jsem „dostala do těla“. Večer přišla bolest hlavy a měla jsem neklidnou noc. Úplně jsem na sobě cítila transformaci a změnu energie. Byl to velice zvláštní pocit.

Pak jsem si srovnala myšlenky a došlo mi, že mým hlavním tématem není posun v mém podnikání. Paradoxně jsem si uvědomila, že jsem spokojená s prací i podnikáním, jak to je. Uvědomila jsem si, že mám jistotu stálého příjmu, že se nestresuji, jestli se ozve dostatek klientů, abych se uživila.

Mimochodem, již po úpravě referencí, se mi přihlásily dvě nové klientky. Tuto oblast nyní hodnotím na 8-9 z 10. Momentálně naopak cítím potřebu změny v osobním životě, ale tyto informace z dalšího sezení si s dovolením ponechám pro sebe.

Neustále na sobě pracuji, medituji, vzdělávám se, mám v plánu tantrickou masáž, chystám se na kurz kvantování a aktivace mé DNA. Přispěla jste i k mému sebepoznání a rozšíření obzorů 🙂
Pavla B.55, trenérka a lektorka fitness
Když si dnes vzpomenu na to, jak jsem některé věci zbytečně prožívala nebo jak jsem dřív byla tvrdohlavě přesvědčena o svých postojích a pravdách, přijde mi to dnes zvláštně úsměvné. Cítím se tedy určitě výrazně lépe, řekněme na stupni 7 až 8, pořád je co zlepšovat.

Tvůj záběr od psychologie, klasického coachingu, feng-shui, vztahové konstelace, práce s astrologickými daty, a v neposlední řadě Tvá schopnost naslouchat, je jedinečná.

Oceňuji, že vše podstatné, co jsem říkala, sis poznamenávala, dokázala jsi klást otázky, které mě dokázaly dál přivádět k meritu věci, a tím jsi odhalovala jednotlivé stránky problému jako slupky cibule.

Zajímavé také bylo to, že nikdy nebylo zcela jisté, co bude naše příští téma. Dostala jsem domácí úkoly, prožila jsem si s novými poznatky celý měsíc a vždy se jaksi samo ukázalo další téma našeho sezení, které dostalo přirozeně přednost.

Líbilo se mi, jak se dokážeš přizpůsobit a reagovat na můj vnitřní vývoj. Překvapilo mě, jak zvláštní a složité bylo dostat se například ke svému vnitřnímu dítěti, nebo jak mnou dokázaly proudit energie při konstelačním cvičení. Wow! Já bych Ti chtěla touto cestou moc poděkovat za naši spolupráci a Tvou pomoc. Moc si toho vážím a budu ráda dále doporučovat.
Lenka M.46, finanční ředitelka
Celý koncept mě moc nadchnul. Je to něco, co na českém trhu chybí a co by tolika krásným penzionům i hotelům pomohlo!

Každé ubytovací zařízení staví na prostoru, který má. Jiřinka, díky svému přesahu do všech oblastí důležitých pro profitující zařízení a kombinaci inovátorského a komplexní pohledu na revenue a prostor pomocí Feng shui, pomáhá vytvořit prostor, kde se budou hosté cítit dobře, aniž by věděli proč, a kam se budou rádi vracet. Vřele doporučuji!
Jiří ČermákJednatel Pension Primus, Beroun | www.pensionprimus.cz
V nelehkém období lockdownů snad nebyl den, kdy bychom si na spolupráci s PHC pod vedením Jiřiny Jenčkové nevzpomněli.

Na věci se dívám s větším nadhledem a ze širší perspektivy. Ve vedení a rozhodnutích cítím větší sebejistotu.

Na základě konzultací, mentoringů, feng shui a školení jsme upravili nejen samotné apartmány, ale i prostory kanceláří, recepce a společných prostor.

Z čeho mám největší radost, nejsou jen vyšší tržby a průměrná cena, ale především to, že se nám daří držet super pracovní atmosféru kolektivu, který naprosto přirozeně přitahuje i další skvělé lidi, kteří s námi chtějí pracovat. Není to je o penězích :-), ale v našem oboru především právě o lidech.
Tereza Vlasáková BřezovskáMajitelka a výkonná manažerka Ventura Group provozující restaurace, catering a ubytovací služby krátkodobého i dlouhodobého charakteru | www.venturagroup.cz | www.andelapartments.cz

Přihlášením na online sezení získáváte

 • sezení v délce 90–120 minut
 • 1, 3 nebo 5 sezení – podle toho, jakou možnost si zvolíte
 • svůj astrotyp, pokud ho ještě nemáte
 • sebevědomí a motivaci pro to, co chcete nebo potřebujete udělat

co vás čeká

 • online sezení 90-120 minut
 • if nemají AP, zdarma
 • 3-5 přednost s termínem + sos WA
 • byznys i soukromí
 • dlouhodobý efekt - lidi si obecně odnášejí

mohu nabídnout

 • témata, co jsou na úvodní stránce (s čím za mnou nejvíc přicházejí)
 • nadhled => získání širší perspektivy
 • laskavý a pevný/důsledný doprovod/vedení
 • přijetí jakéhokoliv tématu - zvýraznit opravdu jakékoliv téma/situace
 • schopnost dovést je tématem až do konce k řešení
 • schopnost vhledu do druhých lidí - mohu přiblížit, co se odehrává v druhém člověku if řeší něco partnerského - dokážu dát vhled na úrovni mediace = mediátorský vhled
 • umím navést na jejich téma, příp. umím vycítit, co je to nejaktuálnější
 • umím zvednout sebevědomí a motivaci
 • řešení, která navrhuji, jsem vyzkoušela sama na sobě

co jsem zač

 • jsem manifestor (HD), střelec, drak
 • 4 roky v zahraničí - nemám český pohled na věc - vnímám v širším kontextu
 • otevírám pole pro nachytření => lidé dostávají nápady a mají pocit, že na to přišli sami